Dojazd

Port macierzysty Giżycko

Wszystkie nasze jachty stoją w Giżycku, znanym jako polska stolica żeglarstwa. Odbiór jachtu do czarteru, a później przekazanie go z powrotem po czarterze odbywają się zawsze w porcie STRANDA w Giżycku. Poniżej wskazówki dojazdu do portu.

Adres

Port „STRANDA”
ul. Pierkunowo 36
11-500 Giżycko

Dojazd samochodem

Jadąc obwodnicą Giżycka od strony Mrągowa, Rynu (Olsztyna) na pierwszym rondzie należy skręcić w lewo na ul. Wojska Polskiego. Jechać prosto aż do mostu nad kanałem Giżyckim (ulica brukowana). Za mostem prosto drogą szutrową aż do drogowskazu wskazującego kierunek do portu. Skręcić w lewo. Brama wjazdowa po lewej stronie.

Jadąc od strony Pisza, Orzysza (Warszawy) – wjeżdżając do Giżycka, za przejazdem kolejowym skręcić w prawo, wjechać na obwodnicę Giżycka. Obwodnicą cały czas prosto (po drodze – po lewej supermarket Kaufland, potem prosto na rondzie, na skrzyżowaniu obwodnicy z drogą do Węgorzewa, prosto na kolejnym skrzyżowaniu z drogą do miejscowości Świdry); na drugim rondzie skręcić w prawo na ul. Wojska Polskiego – dalej jak w pkt. 1

Zgłaszamy się tam do bosmana Zbyszka, tel. +48 506 473 588.

Dopłynięcie jachtem

Od strony wody, wypływamy z Giżycka Kanałem Łuczańskim na Jezioro Kisajno. Port „Stranda” znajduje się nad Zatoką Tracz jeziora Kisajno, po prawej stronie końca kanału, obok portu „Neptun”.