Nowość w 2023 roku - jacht motorowy Platinum 40

Nowość w 2023 roku - jacht motorowy Platinum 40

Marka PerfectSail należy do stoczni Odysseya Yachts, która w listopadzie 2022 roku zaprezentowała nowy jacht Platinum 40. Już od sezonu 2023 będzie on dostępny w naszej ofercie.

Jacht powstał na bazie badania oczeki­wań użytkowników Platinum 35 oraz opinii klientów korzystających z oferty naszej firmy czarterowej. Nowe Platinum 40, to nie tylko wygoda użytkowania, ale również przestronny kokpit salonowy, nowoczesny design oraz do­skonałe właściwości nautyczne.

Platinum 40 to jacht z kokpitem salonowym, na którym przestrzeń podzielono na strefę dzienną i nocną. Salon z Hard Topem otoczony został panoramicznymi oknami. Znajduje się w nim funkcjonalny kambuz z możliwością montażu aż 110 l lodówki, zmywarki oraz dodatkowych szafek. Komfort użytkowy jed­nostki dodatkowo podnosi dzielony stół oraz duża kanapa. W części dziennej znajduje się główne stanowisko sternika. Całość może być zamykana zintegrowaną roletą lub przeszklo­nymi drzwiami przesuwnymi. Kokpit salonowy został połączony z przestrzenną platformą kąpielową o powierzchni aż 9m². Stanowi ona idealną strefę wypoczynku z możliwością spersonalizowanej aranżacji przestrzeni. Dodatkowo całość może być wyposażona w otwierany miękki dach typu cabrio.

O tym jachcie moglibyśmy się dość długo rozpisywać, lepiej sprawdźcie dostępne terminy w czarterze na sezon 2023 - czarter Platinum 40 2023.

Jacht motorowy Platinum 40