Serwis jachtów żaglowych i motorowych

Zapewniamy serwis i kompleksową obsługę przed i w czasie czarteru. Twoje bezpieczeństwo i spokojny rejs są dla nas bardzo ważne.

Prowadząc stocznię Odysseya Yachts oraz markę czarterową PerfectSail, wiemy jak ważne jest wsparcie w trakcie rejsu. Nieprzewidziane sytuacje na wodzie często wymagają szybkiej reakcji i napraw.

Nasze hale stoczniowe, znajdują się w Giżycku przy Szlaku Wielkich Jezior Mazurskich. Dzięki temu, łatwo możemy podjąć się napraw i serwisu Państwa jednostek. Doświadczona kadra na co dzień produkująca i zabudowująca różnorodne jachty żaglowe i motorowe została dodatkowo przeszkolona w zakresie świadczenia usług serwisowych.

Idealna łódź to taka która zawsze działa, i wbrew przeciwieństwom losu nie poddaje się wodzie i kontaktowi z nabrzeżem lub innym twardym i stałym elementem. Nie możemy jednak zawsze liczyć na szczęście i... w wielu przypadkach mogą liczyć Państwo na nas. Wykonujemy zaplanowane i niespodziewane prace serwisowe o szerokim spektrum napraw. Niektóre z nich, te prostsze możemy wykonać nawet na wodzie, te trudniejsze wymagają transportu łodzi do naszej stoczni.

Oferta serwisu jachtów dla innych Armatorów

  • planowane i ustalone remonty jachtów motorowych i żaglowych w oparciu o kosztorys i plan napraw
  • wykonywanie prac i napraw niezbędnych do odzyskania sprawności nautycznej
  • pomoc w transporcie do i ze stoczni Odysseya Yachts
  • serwis i montaż nowoczesnych rozwiązań - rozbudowa jachtu
  • naprawy poszycia jachtów
  • naprawy i/lub wymiana silników i elementów sterujących
  • naprawa elektryki, hydrauliki jachtów

W naszej stoczni możliwe jest wykonanie szeregu dodatkowych zleceń, w oparciu o produkcyjny grafik. Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez cały rok. Wszystkie produkowane w naszej stoczni jachty objęte są serwisem gwarancyjnym.