Opinie o PerfectSail

Poznaj opinię naszych nowych i stałych Klientów. Dowiedz się czemu warto pływać na naszych jachtach po szlakach Wielkich Jezior Mazurskich.

Podczas realizacji usług czarteru, dużą wagę przywiązujemy do przejrzystości zasad oraz warunków umowy. Czarterowany jacht zawsze jest sprawdzany przed wypłynięciem. Państwa rejs musi być komfortowy i bezpieczny. Jedyne czego nie możemy zagwarantować... to wymarzonej pogody. Reszta to kwestia relacji i naszego podejścia do bycia rzetelnym Armatorem.

Jacht żaglowy Antila 33 II ~ Wojciech Garwoła, data dodania 09.09.2021, ocena 4,75 / 5.00

Nie byłem przekonany do Antili 33 i to był błąd. Dużo miejsca, fajnie nautyczny jacht przy mocniejszych wiatrach, przy słabszych - żeglowanie tylko dla cierpliwych. Byliśmy ze sporą ekipą 7 osobową, wszyscy jednogłośnie powiedzieli - duża i wygodna łódź. Polecam ekipę z firmy czarterowej i dziękujemy za wiele wskazówek.

Ocena jachtu
Jakość pływania
Wyposażenie
Wygoda
PerfectSail

Dziękujemy za opinię i pozdrawiamy serdecznie!

Jacht żaglowy Cobra 33 Naya-Naya ~ Basia i Tomek, data dodania 10.08.2021, ocena 4,75 / 5.00

Nie wiedzieliśmy czego się spodziewać po tak dużym jachcie. Emocje gwarantowane, zwłaszcza gdy powieje. Basia stwierdziła, że ostatnio na Mazurach apartament był mniejszy od tego jachtu. Do sprawnego żeglowania przydaje się większa załoga. Nam dzieci za bardzo nie pomagały. Dziękujemy za zdjęcia dla kolegi Tomka. Nie wiem, czy to nasze umiejętności, czy kolorowe żagle, powodowały, że wszyscy się na nas patrzyli na szlaku :)

Ocena jachtu
Jakość pływania
Wyposażenie
Wygoda

~ Rodzinka Dąbrowskich, data dodania 22.07.2021, ocena 5,00 / 5.00

Trafiliśmy na Perfect Sail przypadkiem. Co za strzał w dziesiątkę. Nasz drugi czarter w życiu i trafiliśmy na nową łódź Platinum35. Aż strach było pływać, wszystko nowe, śliczne błyszczące. Łódź prowadzi się bardzo komfortowo, dużo miejsca, mnóstwo fajnych rozwiązań w środku. Trasa z Giżycka na Śniardwy zaliczona na 5+. Widać, że Armator inwestuje w luksusowe jachty. Pstryknęliśmy kilka fotek - polecamy każdemu!

Ocena jachtu
Jakość pływania
Wyposażenie
Wygoda

Jacht motorowy Platinum 35 Fly IV ~ Sylwia Kozikowska, data dodania 06.07.2021, ocena 4,75 / 5.00

Jachtem pływaliśmy w czerwcu 2022. Niesamowita przygoda, pełna zachodów słońca i pięknej pogody. Wyszło ideale. Super jacht, jeszcze lepsza załoga. Będzie co wspominać do następnego roku - na pewno wrócimy. Ekipa z Perfect Sail super - pływaliśmy przed sezonem - udało się potargować! Zdjęcie z drona, jacht pięknie wygląd na tle mazurskiego jeziora.

Ocena jachtu
Jakość pływania
Wyposażenie
Wygoda

Jacht motorowy Stillo 30 ~ Michał Smolarski, data dodania 18.06.2021, ocena 5,00 / 5.00

Wyczarterowałem od PerfectSail jacht motorowy Stilo 30. Jacht fenomenalny, świetnie przygotowany - idealny wodny camper. Świetny kontakt z firmą i bardzo wysoka jakość obsługi na profesjonalnym poziomie. Firmę ciężko znaleźć w Internecie - inne wyskakują wcześniej , w szczególności pośrednicy ( my np. rezerwowaliśmy przez pośrednika i dopłacili za to trochę do ceny czarteru ). Pozdrawiam Przy okazji Panią Małgorzatę z obsługi klienta i polecam tą firmę.

Ocena jachtu
Jakość pływania
Wyposażenie
Wygoda