Nowe rezerwacje Online na naszej stronie

Nowe rezerwacje Online na naszej stronie

Wykonanie nowej strony internetowej nie mogło się wiązać tylko z aktualizacją zdjęć i treści. Szukaliśmy sprawdzonego i nowoczesnego rozwiązania, które umożliwiałoby dokonywanie w prosty sposób rezerwacji Online bezpośrednio przez witrynę.

Uruchomione rezerwacje Online są szybkie i zsynchronizowane z naszym kalendarzem. Wizualnie również są bardzo przejrzyste. Po wybraniu interesującego Państwa jachtu, teraz mogą Państwo bez problemu sprawdzić dostępność w wybranym terminie, poznać cenę i dodatki.

Proces płatności Online odbywa się błyskawicznie. Po wybraniu terminy, wystarczy podać swoje dane, zapoznać się z wygenerowaną umową czarteru, zaakceptować regulamin i... dokonać płatności. W ciągu 1-2 minut mogą Państwo zarezerwować jacht na swój wymarzony urlop.

Od sezonu 2023 uruchomiliśmy również możliwość zamawiania pościeli dla czarterujących osób oraz wykupienia pakietu Exclusive (ekspres do kawy, kostkarka, niespodzianka, zestaw startowy: kawa, herbata). Mamy nadzieję, że wprowadzone zmiany ułatwią Państwu proces kupowania czarteru.

Rezerwację można dokonać ze strony głównej, bezpośrednio będąc na podstronie jachtu lub w aktualnym cenniku.